Dažnai užduodami klausimai
Veido analizei atlikti reikia žmogaus veido. Tai galima padaryti tiesioginio kontakto metu, tada reikės tik atvykti į sutartą vietą. Jei analizė daroma nuotoliniu būdu, tai yra raštu ar audio formatu, tada veidas yra analizuojamas iš nuotraukų.
Analizei atlikti reikia keletos nuotraukų. Kaip jas daryti yra atsiunčiamas paaiškinimas po analizės, kaip paslaugos, įsigijimo proceso.
Failas išsiunčiamas PDF formatu, jei analizė buvo užsakyta raštu, ir išsiunčiama nuoroda į failo atidarymą, jei analizė buvo užsakyta audio formatu.
Jokio skirtumo. Tiek vienos, tiek kitos analizės metu yra analizuojamas veidas, informacija yra ta pati, tik skirsis pateikimo formatas. Šis klausimas dažnai kyla dėl kainos skirtumo. Žmonės galvoja, kad labiau “apsimoka“ raštu, ir bus pateikiama daugiau informacijos, tuo tarpu audio formatu kažkas nutylima, nepasakoma iki galo. Galiu patikinti, kad taip nėra.
Tiek vienos, tiek kitos analizės metu įvardiju, visų pirma, svarbiausius dalykus ir tik tada pereinu link mažiau reikšmingų dalykų. O kaina skiriasi dėl būtinų laiko išteklių atliekant darbą. Tiesiog rašymas reikalauja daugiau laiko.
Neatsakau už kitų veidotyrininkų darbą, bet aš asmeniškai siūlyčiau vaikams veido analizės nedaryti, nes jų veidas ir galutiniai bruožai formuojasi iki pat 18 metų. Tai reiškia, jei jūs 6 – ių metukų vaikui padarysite analizę, jo bruožai tikėtina kad dar iki 12 – os gali pasikeisti kardinaliai, o tai reiškia, kad keisis ir charakteris.
Bet, priklausomai nuo vaiko brandos, nuo 13 metų jau galima nurodyti esmines charakterio ir būdo savybes, kas tikrai gali palengvinti bendravimą su vaiku. Nuo 16 metų jau galima analizuoti, ir analizė bus naudinga ne tik tėvams, bet ir vaikui.
Jei tik galiu patarti, visada patariu geriau rinktis analizę audio formatu. Mano nuomone – tai geriausias kainos ir kokybės santykis. Audio formatu, arba kitaip tariant žodžiu, yra daug lengviau ne tik išvardinti tam tikras savybes, bet ir paaiškinti, kaip jos veikia jūsų gyvenimą. Kalbėdama galiu ir pateikiu daug gyvenimiškų pavyzdžių, kad save atpažintumėte tam tikrose situacijose. Ką padaryti raštu yra daug sudėtingiau.
Žmonės dažnai sako, tai manau, kad raštu jums bus lengviau. Tai yra netiesa. Raštu yra sausiau, kartais informacija gali pasirodyti šabloninė. Žinoma kalbėti irgi nėra lengva. Bet aš tai moku daryti. Tikrai turiu gerus atsiliepimus. Dažnai moterys rašo, kad mano balsas veikia raminančiai, o mano darytos veido analizės klauso kaip meditacijos, prieš miegą. Tarpkitko, jos teisios. Nes į pasąmonę įsileis ne bendro pobūdžio, o būtent jai skirtą informaciją, tik apie ją.
Analizės padarymo laikas gali svyruoti nuo 2 savaičių iki 2 ar net 3 mėnesių laikotarpio. Šį klausimą atsakyti labai sunku, nes aš esu fizinis asmuo, atliekantis gyvą paslaugą, kuri reikalauja laiko resursų. Noriu pasakyti, kad per tam tikrą laiką, galiu padaryti tam tikrą, ribotą kiekį analizių. Ir laukimo trukmė bus labai skirtinga, priklausys nuo tuo momentu esančio srauto.
Tikslaus analizės laukimo laiko reikėtų klausti asmenine žinute. Mažiausia laukimo trukmė – dvi savaitės. Vidurkis – mėnesio laikotarpis.
Taip, veido analizė gali būti puiki dovana. Beje, labai dažnai užsakoma ši paslauga. Užsakymo eiga nesiskiria nuo standratinės analizės užsakymo: tai yra pirma padaromas pavedimas, tada į elektroninį paštą gausite nuorodą dėl tolimesnių veiksmų.
Taip, veido analizę galima daryti ir tada, jei veido bruožai buvo koreguoti. Pvz., operuota nosis, pašalinta kuprelė. Bet būtina nurodyti, kokia tai buvo korekcija, kas buvo pakeista, ir jei yra galimybė, atsiųsti nuotraukas prieš ir po.
Ne, pakoreguoti veido bruožai galbūt prideda pasitikėjimo savimi, bet charakterio ar asmeninių savybių nepakeičia, nes veidotyra nurodo žmogaus prigimtį, tai, koks jis yra gimęs, atėjęs į šį pasaulį. Todėl ir būtina nurodyti, kas konkrečiai buvo koreguota, kad analizė atitiktų tikrąją jūsų asmenybę.